Oil filled plain bronze bush BNZ18-22-30
Part number : BNZ18-22-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ18-22-30 Generic has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 22 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  11 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ18-22-40 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ18-22-40
Wiper seal - RIA-18X24X3-5-NBR90 GEN
WIPER SEAL RIA-18X24X3-5-NBR90
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    27  G
Description