Oil filled plain bronze bush BNZ17-22-20
Part number : BNZ17-22-20
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ17-22-20 Generic has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 22 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  15 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
O-Ring seal - OR-11X3.50-FPM80 GEN
O-RING SEAL OR-11X3.50-FPM80
Oil filled plain bronze bush - BNZ17-22-13 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ17-22-13
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    21  G
Description