Oil filled plain bronze bush BNZ17-22-13
Part number : BNZ17-22-13
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ17-22-13 Generic has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 22 mm and a length of 13 mm. It is manufactured in .
  23 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-25X35X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-25X35X7-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ17-22-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ17-22-20
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    13  MM
  • WEIGHT
    15  G
Description