Oil filled plain bronze bush BNZ15-25-18
Part number : BNZ15-25-18
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ15-25-18 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 25 mm and a length of 18 mm. It is manufactured in .
  12 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-15X35X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-15X35X7-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ15-22-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ15-22-30
  • OUTSIDE DIAMETER
    25  MM
  • THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    35  G
Description