Oil filled plain bronze bush BNZ15-22-30
Part number : BNZ15-22-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ15-22-30 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 22 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  10 parts in stock (17 hours ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-15X35X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-15X35X7-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ15-25-18 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ15-25-18
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    40  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description