Oil filled plain bronze bush BNZ15-24-30
Part number : BNZ15-24-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ15-24-30 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 24 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  6 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-30X40X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-30X40X7-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ15-25-18 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ15-25-18
  • OUTSIDE DIAMETER
    24  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    56  G
Description