Oil filled plain bronze bush BNZ14-20-15
Part number : BNZ14-20-15
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ14-20-15 Generic has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 20 mm and a length of 15 mm. It is manufactured in .
  22 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6201-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6201-2RS
Oil filled plain bronze bush - BNZ14-20-16 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ14-20-16
  • OUTSIDE DIAMETER
    20  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    16  G
Description