Oil filled plain bronze bush BNZ14-18-26
Part number : BNZ14-18-26
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ14-18-26 Generic has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 18 mm and a length of 26 mm. It is manufactured in .
  11 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6203-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6203-SKF
Oil filled plain bronze bush - BNZ14-18-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ14-18-20
  • OUTSIDE DIAMETER
    18  MM
  • THICKNESS
    26  MM
  • WEIGHT
    17  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description