Oil filled plain bronze bush BNZ14-18-20
Part number : BNZ14-18-20
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ14-18-20 Generic has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 18 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  27 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OA-19X36X8-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OA-19X36X8-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ16-19-19 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ16-19-19
  • OUTSIDE DIAMETER
    18  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    13  G
Description