Oil filled plain bronze bush BNZ12-15-16
Part number : BNZ12-15-16
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ12-15-16 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 15 mm and a length of 16 mm. It is manufactured in .
  20 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ12-15-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ12-15-20
Hydraulic seal - UC-41.30X50.80X9.52-PU94 GEN
HYDRAULIC SEAL UC-41.30X50.80X9.52-PU94
  • OUTSIDE DIAMETER
    15  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    7  G
Description