Oil filled plain bronze bush BNZ10-13-25
Part number : BNZ10-13-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ10-13-25 Generic has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 13 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  27 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Threadlocker - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
THREADLOCKER FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
Oil filled flanged bronze bush - BNZF10-14-18-1-4 GEN
OIL FILLED FLANGED BRONZE BUSH BNZF10-14-18-1-4
  • OUTSIDE DIAMETER
    13  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    10  G
Description