Oil filled plain bronze bush BMG22-28-15
Part number : BMG22-28-15
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG22-28-15 Generic has an inside diameter of 22 mm, an outside diameter of 28 mm and a length of 15 mm. It is manufactured in .
  4 parts in stock (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-22X28X8-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-22X28X8-NBR
Oil filled plain bronze bush - BMG22-27-15 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BMG22-27-15
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    23  G
Description