Oil filled plain bronze bush BMG22-27-15
Part number : BMG22-27-15
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG22-27-15 Generic has an inside diameter of 22 mm, an outside diameter of 27 mm and a length of 15 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - AM222725 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AM222725
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    27  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • TYPE
    BMG
  • WEIGHT
    19  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description