Wiper seal RSU-16X24X6-7-NBR90
Part number : RSU-16X24X6-7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSU-16X24X6-7-NBR90  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.