Wiper seal RSE-20X28X4-7-PU94
Part number : RSE-20X28X4-7-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-20X28X4-7-PU94  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 4 mm. It is made of PU.