Wiper seal RSB-50X56.80X5-0-BRN90
Part number : RSB-50X56.80X5-0-BRN90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSB-50X56.80X5-0-BRN90  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 56.8 mm and a thickness of 5 mm. It is made of BRN.