Wiper seal RIN-70X80X7-10-NBR90
Part number : RIN-70X80X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIN-70X80X7-10-NBR90  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.