Wiper seal RIN-45X55X5-7-NBR90
Part number : RIN-45X55X5-7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIN-45X55X5-7-NBR90  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.