Wiper seal RIN-35X45X7-10-NBR90
Part number : RIN-35X45X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIN-35X45X7-10-NBR90  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.