Wiper seal RIA-65X75X7-10-NBR90
Part number : RIA-65X75X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-65X75X7-10-NBR90  has an inner diameter of 65 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.