Wiper seal RIA-50X70X7-10-NBR90
Part number : RIA-50X70X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-50X70X7-10-NBR90  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.