Wiper seal RIA-40X50X5-8-NBR90
Part number : RIA-40X50X5-8-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-40X50X5-8-NBR90  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.