Wiper seal RIA-30X38X5-NBR90
Part number : RIA-30X38X5-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-30X38X5-NBR90  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.