Wiper seal RIA-25X35X5-7-NBR90
Part number : RIA-25X35X5-7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-25X35X5-7-NBR90  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.