Wiper seal RIA-14X19.800X3-NBR90
Part number : RIA-14X19.800X3-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-14X19.800X3-NBR90  has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 19.8 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.