Wiper seal RIA-10X16X3-4.50-NBR90
Part number : RIA-10X16X3-4.50-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-10X16X3-4.50-NBR90  has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.