Wiper seal RDE-40X50X7-10-NBR90
Part number : RDE-40X50X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-40X50X7-10-NBR90  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.