Wiper seal RAK-90X110X10-PU94
Part number : RAK-90X110X10-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-90X110X10-PU94  has an inner diameter of 90 mm, an outer diameter of 110 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.