Wiper seal RAK-65X80X5-0-PU94
Part number : RAK-65X80X5-0-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-65X80X5-0-PU94  has an inner diameter of 65 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 5 mm. It is made of PU.
  18 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Tapered roller bearing - 30212-JR-JTEKT JTEKT
TAPERED ROLLER BEARING 30212-JR-JTEKT
jonc d'arrêt - BR20-INA INA
JONC D'ARRÊT BR20-INA
  • INSIDE DIAMETER
    65  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • THICKNESS
    5  MM
  • WEIGHT
    23  G
Description