Wiper seal RAK-65X79X8-PU94
Part number : RAK-65X79X8-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-65X79X8-PU94  has an inner diameter of 65 mm, an outer diameter of 79 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.