Wiper seal RAK-55X70X7.50-0-PU94
Part number : RAK-55X70X7.50-0-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-55X70X7.50-0-PU94  has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 7.5 mm. It is made of PU.