Wiper seal RAK-120X140X10-PU94
Part number : RAK-120X140X10-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-120X140X10-PU94  has an inner diameter of 120 mm, an outer diameter of 140 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.
  1 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    140  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • MATERIAL
    PU
  • HARDNESS
    94  S
  • WEIGHT
    97  G
Description