Sealing washer RDL-6.50X9.50X1-ALU
Part number : RDL-6.50X9.50X1-ALU
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-6.50X9.50X1-ALU  has an inner diameter of 6.5 mm, an outer diameter of 9.5 mm and a thickness of 1 mm. It is made of ALUMINIUM.