Sealing washer RDL-30X62X6-NBR-SKF
Part number : RDL-30X62X6-NBR-SKF
SKF
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-30X62X6-NBR-SKF  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.