Sealing washer RDL-21X32X2-FIBRE
Part number : RDL-21X32X2-FIBRE
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-21X32X2-FIBRE  has an inner diameter of 21 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 2 mm. It is made of FIBRE.