Sealing washer RDL-14X20X2-CU
Part number : RDL-14X20X2-CU
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-14X20X2-CU  has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 20 mm and a thickness of 2 mm. It is made of COPPER.