Sealing washer RDL-12X18X1-CU
Part number : RDL-12X18X1-CU
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-12X18X1-CU  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 1 mm. It is made of COPPER.