Sealing washer RDL-10X15X2-FIBRE
Part number : RDL-10X15X2-FIBRE
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-10X15X2-FIBRE  has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 15 mm and a thickness of 2 mm. It is made of FIBRE.