Sealing washer RDL-10.50X16X2-CU
Part number : RDL-10.50X16X2-CU
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-10.50X16X2-CU  has an inner diameter of 10.5 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 2 mm. It is made of COPPER.