Rotary shaft seal SD-25X32X4-ACM-INA
Part number : SD-25X32X4-ACM-INA
INA
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference SD-25X32X4-ACM-INA  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 4 mm. It is made of ACM.