Rotary shaft seal RB-16X32X4-NBR-GAMMA
Part number : RB-16X32X4-NBR-GAMMA
GAMMA
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference RB-16X32X4-NBR-GAMMA  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.