Rotary shaft seal OAS-95X125X12-NBR
Part number : OAS-95X125X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-95X125X12-NBR  has an inner diameter of 95 mm, an outer diameter of 125 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.