Rotary shaft seal OAS-95X120X12-FPM
Part number : OAS-95X120X12-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-95X120X12-FPM  has an inner diameter of 95 mm, an outer diameter of 120 mm and a thickness of 12 mm. It is made of FPM.