Rotary shaft seal OAS-90X115X10-FPM
Part number : OAS-90X115X10-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-90X115X10-FPM  has an inner diameter of 90 mm, an outer diameter of 115 mm and a thickness of 10 mm. It is made of FPM.