Rotary shaft seal OAS-90X100X12-NBR
Part number : OAS-90X100X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-90X100X12-NBR  has an inner diameter of 90 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.