Rotary shaft seal OAS-8X22X7-FPM
Part number : OAS-8X22X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-8X22X7-FPM  has an inner diameter of 8 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.