Rotary shaft seal OAS-85X130X13-NBR
Part number : OAS-85X130X13-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-85X130X13-NBR  has an inner diameter of 85 mm, an outer diameter of 130 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.