Rotary shaft seal OAS-72X100X13-MVQ
Part number : OAS-72X100X13-MVQ
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-72X100X13-MVQ  has an inner diameter of 72 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 13 mm. It is made of MVQ.