Rotary shaft seal OAS-70X100X13-NBR
Part number : OAS-70X100X13-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-70X100X13-NBR  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.