Rotary shaft seal OAS-60X90X11-NBR
Part number : OAS-60X90X11-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-60X90X11-NBR  has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 11 mm. It is made of NBR.